Nástroje od společnosti Elbacom, které šetří čas a peníze.

Elbacom Embedded Configuration Manager

Embedded Configuration Manager od Elbacomu má více funkcí než původní Microsoft Embedded Lockdown Manager. Tento zcela nový placený nástroj může být použit jako centrální místo pro správu všech Windows Embedded nastavení. To umožňuje jednoduše aktivovat nebo deaktivovat, spravovat a konfigurovat různé funkce ve Windows Embedded operačních systémech.

Více informací a možnost objednat si plnohodnotnou licenci nebo zkušební verzi najdete na https://www.elbacom.com/embedded-configuration-manager/.

Elbacom Embedded Toolkit

Elbacom Embedded Toolkit je placený nástroj a je kombinací mnoha užitečných nástrojů, které urychlí vývoj Windows Embedded image. Nástroje vás podpoří během instalačního procesu, pomáhá vám vytvořit master image a nasadit na nová zařízení. Je také možné snadno upravit existující image a vytvořit recovery médium pro obnovu.

Více informací a možnost objednat si plnohodnotnou licenci nebo zkušební verzi najdete na https://www.elbacom.com/eet/.

zereOS Optimized Footprint Technology

Pomocí zOFT technologie jsme mohli odstranit mnoho komponent z operačního systému Windows 10 IoT Enterprise, které nejsou nutné pro tento embedded operační systém. Poté jsme mohli snížit image na 3,2 GB (64bitová verze). 32bitová verze je ještě menší a to 2,0 GB.

Více informací najdete na https://www.elbacom.com/zoft/ a pro možnost objednat si plnohodnotné licence nebo zkušební verzi nás kontaktujte na https://www.10iot.sk/kontakt.

zereOS Shop

Naše sesterská společnost zereOS nabízí více embedded nástrojů, které si můžete koupit přímo na jejich internetovém obchodě. Nabídka se pravidelně aktualizuje a připravují se nové embedded nástroje.

Více informací a možnost objednat si embedded nástroje najdete na http://www.zereos.net/shop/. 

Napište nebo zavolejte.

Pokud máte zájem o více informací, tak nám napište nebo zavolejte!