Windows 10 IoT edice

Windows 10 IoT Enterprise

 

Windows 10 IoT Enterprise je plná verze systému Windows 10, která poskytuje podnikovou správu a zabezpečení řešení Windows 10 Enterprise pro řešení IoT. Je určen pro výkonná průmyslová zařízení používaná v maloobchodě, výrobě, zdravotnictví a jiném průmyslu. Windows 10 IoT Enterprise provozuje rozhodující řadu obchodních aplikací a provádí specializované funkce bezpečným, spolehlivým a zefektivněným způsobem, který podporuje kritické zařízení.

Windows 10 IoT Mobile

 

Windows 10 IoT Mobile přináší plnou funkcionalitu systému Windows 10 Mobile pro IoT. To zahrnuje okamžitý přístup k aplikacím, nativní podporu pro skenování čárových kódů a další periferie, stejně jako zvýšení produktivity pro různé mobilní scénáře. Mobile Enterprise edice také nabízejí možnosti jako podpora ARM, více uživatelských profilů a pokročilé uzamčení.

Windows 10 IoT Mobile je licencován pouze největším výrobcům HW na celém světě a není všeobecně dostupný.

Windows 10 IoT Core

 

Windows 10 IoT Core je optimalizován pro IoT zařízení s malým rozměrem a nízkou cenou, která přinášejí nové využití. Je určen k napájení účelových zařízení, jako jsou brány, které umožňují IoT řešení. Windows 10 IoT Core také přináší podnikové zabezpečení, spravovatelnost a konektivitu systému Windows do nové třídy zařízení.

Windows 10 IoT Core je volně k dispozici všem výrobcům zařízení a partnerům na https://developer.microsoft.com/en-us/windows/iot.

Napište nebo zavolejte.

Pokud máte zájem o více informací, tak nám napište nebo zavolejte!